داکت اسپلیت 

سیستم تهویه مطبوع داکت اسپلیت به سرعت به پرفروش ترین سیستم های تهویه مطبوع دنیا تبدیل گردیده اند که در مقایسه با سیستم های متداول اسپیلت دیواری از نظر مصرف برق و تامین گرمایش تفاوت های بسیار زیادی دارند. در اسپیلت دیواری یونیت خارجی وظیفه تولید سرما و گرما را بر عهده دارد ولی در داکت اسپیلت کانالی، یونیت خارجی فقط وظیفه تولید سرما را برعهده دارد و گرما از طریق موتورخانه یا پکیج دیواری تامین می شود.

به طوری که یک جفت لوله رفت و برگشت از موتورخانه یا پکیج به رادیاتور کویل آب گرم یونیت داخلی وصل می شود و در زمستان که واحد نیاز به گرما دارد، از این طریق واحد مورد نظر را گرم می کند و به همین دلیل مصرف برق دستگاه در زمستان تقریبا صفر است، چراکه تنها یک فن کوچک در یونیت داخلی قرار دارد و گرمای رادیاتور کوئل آب گرم را به کانال های افقی انتقال میدهد و یونیت خارجی یا همان کندانسور، از مدار خارج است و در زمستان عملا کارکردی ندارد. این موضوع باعث کارکرد کم کندانسور و استهلاک کمتر آن می شود.

داکت اسپلیت گری

فرق عمده دیگر داکت اسپیلت و اسپیلت های دیواری این است که در اسپیلت دیواری به تعداد اتاق های واحد باید پنل تهیه و نصب شود و در سالن ها و نشیمن ها نیز با توجه به مساحت آنها یک یا چند پنل باید نصب گردد که این فرآیند باعث مصرف بالای برق خواهد شد. اما در اسپیلت کانالی برای هر واحد یک عدد دستگاه تهیه می شود که سرمایش و گرمایش واحد را به طور کامل انجام خواهد داد و باعث کاهش چشمگیر مصرف برق در تابستان و زمستان خواهد بود. این سیستم حتی از کولر آبی به دلیل اشغال نشدن فضای واحد توسط کانال عمودی و رادیاتور (شوفاژ) و اتصالات و لوله کشی های مورد نیاز جهت گرمایش مقرون به صرفه تر است.

داکت اسپلیت گری

مزایای داکت اسپلیت گری

این سیستم نسبت به سیستم های مرکزی استقلال کامل دارد، همچنین در مقایسه با رادیاتور راندمان گرمایشی آن نیز بالاتر است. ضمنا علاوه بر این، هزینه ی پایانی راه اندازی داکت اسپیلت یا کوئل تقریبا نصف هزینه سیستم های چیلر و مینی چیلر می باشد که این خود یکی از مهم ترین مزایای داکت محسوب شده و می تواند به راحتی در هر فضایی قرار گیرد و برای سردترین و گرمترین مناطق طراحی شود و سرمایش و گرمایش مطلوب را با قابلیت تنظیم دما ارائه دهد.فروش داکت اسپلیت گری

داکت اسپلیت گری

گارانتی و خدمات پس از فروش ۲ ماه گارانتی و ۱۰ سال خدمات پس از فروش

اصالت محصول و گارانتی از طریق ارتباط با بخش پشتیبانی می باشد

سیستم رضایت مشتریان واحد CRM شرکت در جهت رضایتمندی مشتریان و بهبود مستمر کیفیت موارد با مشتریان  سرویس های دوره ای سیستم های داکت اسپیلت را به آنان یادآوری می کند.

شیوه خدمات رسانی پس از تماس با ثبت درخواست خدمات توسط مشتریان، کارشناسان فنی شرکت، در کوتاه ترین زمان ممکن و به صورت ۲۴ساعته آماده خدمت رسانی به مشتریان عزیز می باشند.

مشاوره و خرید : ۰۹۳۹۰۳۱۸۱۷۲


چرا داکت اسپلیت؟

اسپلیت گری

  1.  طراحی و ساخت مناسب جهت مناطق حاره ای تا دمای ۶۰ درجه
  2. کاهش ۴۰ درصد مصرف برق نسبت به کولر اسپیلت دیواری
  3. طراحی کوئل آب گرم مطابق با شرایط آب و هوایی مناطق سردسیر و دارای ترموستات هوشمند جهت تنظیم دما در حالت سرمایش و گرمایش جهت یکنواخت نمودن هوای محیط 
  4. قابلیت فن با ۳ دور متغیر : سطح صدای پایین به دلیل طراحی ویژه دستگاه 
  5. دارای فیلتر آنتی باکتریال و ضد قارچ با قابلیت شستشو 
  6. مناسب برای کاربردهای مسکونی – تجاری و صنعتی
  7. سهولت در نصب و راه اندازی ، تعمیر و نگهداری 
  8. قابلیت کانال کشی طولانی برای تنظیم دمای چند محیط به صورت هم زمان
  9. استقلال کامل در مصرف انرژی برخلاف سیستم های مرکزی مثل چیلر و مینی چیلر و موتور خانه

مزیتهای رقابتی

(۱) ظرفیت خروجی باد بالاتر (CFM) 2) میزان صدای پایین تر (DB) 3) مصرف برق کمتر (A) 4) ابعاد مناسب دستگاه (MM) 2 سال گارانتی، ۱۰ سال خدمات پس از فروش

اسپلیت گری