پسیو شبکه

 پسیو شبکه کامپیوتر

اجرای بستری برای ارتباط از طریق شبکه های کامپیوتری در ساختمانهای اداری که بیش از ده نفر پرسنل دارند امری اجتناب ناپذیر است.

ایجاد این بستر که اصطلاحا پسیو شبکه نامیده میشود کار دشواری نیست ولی نیازمند دانش فی و آشنایی با مفاهیم سخت افزار شبکه  و دقت بالا میباشد.

اینکه میگوییم دقت بالا از این جهت است که بعنوان نمونه کابل کشی شبکه با کابل کشی برق تفاوت های اجرایی دارد . در حین کابل کشی شبکه باید مراقب بود علاوه بر ساییده نشدن و یا پاره نشدن کابل ، بلکه از کشیدگی زیاد و خم خوردن بیش از حد کابل جلوگیری گردد. حساسیت کابل شبکه بقدری بالاست که حتی وجود یک تاخوردگی، باعث بهم خوردن هارمونی در ترکیب مولکولهای هادی کابل شده و باعث افت پهنای باند و در نتیجه کندی سرعت شبکه میگردد. همچنین شل بودن اتصالات کیستونها یا پانچ پنل باعث عدم شناسایی نود و یا قطع ارتباط چند لحظه ای میشود، که هم خیلی ناخوشایند هستند و هم اینکه عیب یابی آنها و شک بین ایراد نرم افزاری یا سخت افزاری کار را دشوارتر میکند.

انتخاب کوتاهترین مسیر ، نوع حفاظت کابل ها هنگام عملیات روکار ، آرایش رک ، قابلیت دسترسی جهت بازدید و یا تعمیرات ، تعداد آپلینک ها ، برچسب زنی و شماره بندی نودها و خیلی نکات مهم و ظریف دیگر ، همگی بسته به تجربه و مهارت مجری طرح دارد.

خوشبختانه ما گروه فنی نورگستران شهر تجربه و رزومه خوبی در این زمینه داریم و در صورت نیاز جهت مشاوره و اجرا در خدمتگزاری به شما عزیزان حاضریم.


  • ارائه کلیه خدمات برق ساختمان اداری تجاری و مسکونی با تکنسینهای ماهر دراسرع وقت.

  • با همه توان و تجربه خود در کنار شما هستیم: ۰۹۱۲۷۰۸۵۷۴۲  – ۰۹۳۹۰۳۱۸۱۷۲  (آتشی)

بازدیدها: 201